Rase Hundedata Eier Premiering
01 BRETON 01479/03, TRÅSLETTEN´S GFT TIM, f160103, hvit/orange Tore Oliver Blyseth, Sørlandsvn. 427, 8618 Andfiskå 2 AUK
01 BRETON 01470/03, TRÅSLETTEN´S WT SALTO, f301202,hvit/orange Trond Eriksen, Biskop Bangs gt. 4, 8622 Mo i Rana 1 AUK, 1 AUKK
01 BRETON *10579/99, TRÅSLETTENS ZOKER, f290599, hvit/orange Roger og Mai-Helen Skatland, Heimestengmyra 13, 8616 Båsmoen 1 AK, 1 VK, Cert, 1 BHK, BIR, 3 BIS
01 BRETON 04421/03, YT RIXI, f311202, hvit/orange Geir Storli, Karvebakken 17, 8614 Ytteren 1 AUK, 1AUKK, HP
01 BRETON *00523/02, TRÅSLETTENS LORY, f161201, hvit/leverbrun Levi Sakariassen, Bjarne Eriksensvei 24, 8160 Glomfjord 1 AK, 1 VK, Cert, 1 BTK, BIM
02 ENGELSK SETTER 14397/03, BLÅ VEGEN´S KARRAS, f110503, hvit/rød Rune Hansen, Nerheia 15, 8613 Selfors 2 JK
02 ENGELSK SETTER 17493/03, FOSENS F-KJØR, f120503, hvit/rød Tor Ove Holmen/Kari Ann Sjøvoll, Marka, 8668 Mosjøen 1 JK, 1JKK
02 ENGELSK SETTER 20864/01, RYPEHUNDEN´S ERO, f140901, hvit/sort Even Nyhagen, Austerbygdvn. 5a, 8657 Mosjøen 1 AK
02 ENGELSK SETTER *24208/97 , VESTBØENS EDDI, f260997, hvit/sort Rune Hansen, Nerheia 15, 8613 Selfors 1 AK, 2 VK
02 ENGELSK SETTER *21502/99, HALLRÅA´S TOM, f070499, hvit/rød Jørn Jonassen, Kvitlyngvn. 32, 8200 Fauske 2 AK
02 ENGELSK SETTER *10687/00, MORKHAUGEN'S TSAREK, f250200, hvit/rød Arild Redergård/Kari B. Johansen, St.hansvn. 9, 8614 Ytteren 1 AK, 1 VK, Cert, 1 BHK, BIR, BIS
02 ENGELSK SETTER 14401/03, BLÅ VEGEN´S CARMEN-SITA, f110503, tricolor Jørn Jonassen, Kvitlyngvn. 32, 8200 Fauske 1 JK, 1JKK
02 ENGELSK SETTER *05633/03, CIRKA, f300103, hvit/rød Kari B. Johansen/Arild Redergård, St. Hansvn. 9, 8614 Ytteren 1 AUK, 1AUKK, HP, 2 VK, CK, 2 BTK
02 ENGELSK SETTER *06636/03, SAMKAS XENA, f150303, hvit/sort Reidar Nilsen, Lykselevn. 7, 8610 Grubhei 1 AUK, 2 AUKK, HP, 3 VK
02 ENGELSK SETTER *04888/00, BLÅ VEGEN'S PRIKKSI, f160100, hvit/rød Steinar Høgaas, Løkka 3, 8616 Båsmoen 1 AK, 4 VK
02 ENGELSK SETTER *20821/99, HUCETINA´S BAJA, f250999, hvit/rød Jørn Jonassen, Kvitlyngvn. 32, 8200 Fauske 1 AK, 5 VK
02 ENGELSK SETTER *16429/99, KROKMYRDALEN´S RAIA, f010699, hvit/rød Knut F. Olsen, Høgbakkvn. 12, 8250 Rognan IM
02 ENGELSK SETTER *19077/01, BLÅ VEGENS NORNE, f240601, hvit/rød Knut Hatlen, Grannesvn. 5, 8614 Ytteren 1 AK, 1 VK, Cert, BIM
02 ENGELSK SETTER *14152/02, NYHEIMSGUTNS PIA, f220202, hvit/rød Klaus Solbakken/Bente Hjelseth, Ormenggata 4, 8613 Selfors 4 AK
02 ENGELSK SETTER *03371/97, SKAIDIDALENS TIKKA, f201096, hvit/rød Siri Schreiner, Oldervn. 37, 9822 Mo i Rana 1 AK, 1 VETK, HP
03 GORDON SETTER 10104/03, TICO, f040503, sort/tan Tore Danielsen, Fossevn. 45, 8626 Mo i Rana 2 JK
03 GORDON SETTER 08823/03, SUSENFJELLETS BOBBEN, f270203, sort/brun Rune Skjervstad/Mariann Edvardsen, Idrottvn. 14, 8661 Mosjøen 2 AUK
03 GORDON SETTER 01058/00, SKUMRINGENS DINO, f181299, sort/brun Gunnar Gullesen, Umeåvn. 9, 8610 Grubhei 1 AK
03 GORDON SETTER *12711/01, TJÅRRISDALENS FELIX, f180101, sort/tan Mariann Høyen/Bjørn Ove Moum, Holtan 25, 8014 Bodø 1 AK, 1 VK, Cert, 1 BHK, BIR, 2 BIS
03 GORDON SETTER 02946/02, TROY, f211201, sort/tan Arnt Knutsen, Sagbakken 19, 8626 Mo i Rana 2 AK
03 GORDON SETTER 04169/00, KAYFAS, f290200, sort/tan Hans Jøran Bjørknes, Hermannstolvn. 28, 8226 Straumen 1 AK
03 GORDON SETTER 10004/04, TIRA, f250203, sort/brun Torfinn Swan Forsbakk, Ånesvn. 33, 8616 Båsmoen 3 AUK
03 GORDON SETTER 07758/03, FLINTHEIA´S BAIKI, f190203, sort/tan Hans Petter Jæger, Mjølanvn. 18, 8622 Mo i Rana 1 AUK, 1 AUKK
03 GORDON SETTER 14232/02, TUSSAFJELLETS RONJA, f230302, sort Magne Elstad, Skolevn. 31, 8700 Nesna IM
03 GORDON SETTER 15743/01, NORDUHV-02 JUNKERENS BESS, f200501, sort/tan Gunnar Storjord, Glastunes, 8230 Sulitjelma 1 AK, CK, 1 BTK, BIM
03 GORDON SETTER 02953/02, ELLA, f211201, sort/tan Merethe Aakerøy Utland, 8725 Utskarpen 1 AK
03 GORDON SETTER *S46628/2000, ZETTERTJERNETS KEIZY AV RENSJØN, f070700, sort/brun Bård Bye Hansen, Storvikhamran 53, 8014 Bodø 1 AK, 2 VK
03 GORDON SETTER *02955/02, TARGA, f211201, sort/tan Gunnar Skår, Lilleåsen 9, 8610 Grubhei 1 AK, 1 VK
05 IRSK SETTER *11128/03, GABRIEL, f090603, rød Knut F. Olsen, Høgbakkvn. 12, 8250 Rognan IM
05 IRSK SETTER 11338/03, SKILLEVOLLENS AF IGOR, f150503, rød Tom Thørnquist, Nevermoen, 8630 Storforshei 2 JK
05 IRSK SETTER 04443/03, SØLVKLUMPENS F SCOTT, f311202, rød Geir Allan Rengård, Orrevn. 28, 8616 Båsmoen 2 AUK
05 IRSK SETTER 10096/02, SØLVKLUMPEN´S EROS, f090302, rød Lars Møgster, Skonsenghagen 14, 8615 Skonseng 2 AK
05 IRSK SETTER 08514/02, GAGGANJUNIS BONO, f050502, rød Ove Larsen/Margrete Norheim, Sørvollvn. 4, 8700 Nesna 1 AK, CK, 1 BHK, BIR
05 IRSK SETTER 11343/03, SKILLEVOLLENS AF IRAH, f150503, rød Liv og Hans Jørgen Sjåmo, Granheivn. 8, 8610 Grubhei 2 JK
05 IRSK SETTER 18943/03, BJØRBÆKKOLLEN´S LT AISA, f120803, rød Geir Jonny Hansen, Blåklokkevn. 20, 8800 Sandnessjøen 0 JK
05 IRSK SETTER *04445/03, SØLVKLUMPENS F-TIKA, f311202, rød Elnar Olsen, Skipper Nilsens gt. 21, 8613 Selfors 2AUK
05 IRSK SETTER IKCW32594, LUSCA PURE MAGIC, f100103, rød Dag Henry Nilsen, 5725 Vaksdal 3 AUK
05 IRSK SETTER 00535/02, STALLOGAISAS I BETTY, f291201, rød Stig Skog Olsen, Falkflåget 8, 8610 Grubhei 2 AK
05 IRSK SETTER *10102/02, SØLVKLUMPENS EFFY, f090302, rød Torbjørn Hansen, Langfjellvn. 62, 8615 Skonseng 2 AK
08 POINTER 13104/03, PIA, f100403, hvit/gul Morten Olsen, OE Rølvågsv. 8, 8626 Mo i Rana 1 JK, 1JKK, HP, CK, 1 BTK, BIR, 4 BIS
08 POINTER *00575/03, HOPFOSSENS SONJA, f200602, hvit/brun Terje Botn, Lilleåsen 1, 8610 Grubhei 2 AUK
08 POINTER 01734/03, MYRTEIGEN´S KINDA, f241102, hvit/sort Kjell Ørjan Storvoll/Merethe Åsen, Gammelgård, 8646 Korgen 2 AUK
08 POINTER 13305/03, BJØRKLUNDS SHARI, f010303, hvit/sort Andreas Helskog, Skonsengengan 3, 8615 Skonseng 1 AUK
08 POINTER 00578/03, HOPFOSSEN´S LITA, f200602, hvit/lever Laila Hermansen, Skogly, 8630 Storforshei 2 AUK
09 VORSTEHUND KORTHÅRET 17031/03, NÆVERÅSEN´S CSZ IRJA, f120803, brun skimlet Gjert Monsen, Oldervn. 40, 8622 Mo i Rana 1 JK, 1 JKK, HP
10 VORSTEHUND LANGHÅRET 13549/03, THEODEN, f020703, brun Aina Enger, Blokkebærvn. 9, 8026 Bodø 1 JK, 1JKK
11 VORSTEHUND STRIHÅRET 19372/02, AUSTBAKKEN'S ÆINO, f200802, Brun Karianne Storvoll, Storsvingen, 8646 Korgen 1 AUK, 1 AUKK, HP, CK, 1 BHK, BIR, RES BIS
11 VORSTEHUND STRIHÅRET *01541/96, GOLLOMENS BURRE, f270995, brun Lars Farbu, Haukland, 8659 Mosjøen IM
11 VORSTEHUND STRIHÅRET 06968/03, SCHOU´S LITA, f030403, sort skimlet Julia Nilsson, Lensmann Hansensgt. 16, 8622 Mo i Rana 1 JK, 1JKK, HP, CK, 1 BTK, BIM
11 VORSTEHUND STRIHÅRET 17586/02, VILLRYPFJELLETS MIRA, f020802, skimmel Kim Bogevold, Brennåsvn. 17, 8610 Grubhei 1 AUK, 1 AUKK, HP
11 VORSTEHUND STRIHÅRET *11915/02, GULLBRINGENS DINA, f170502, skimmel May Farbu, Haukland, 8659 Mosjøen IM
11 VORSTEHUND STRIHÅRET *02014/02, AUSTBAKKEN'S Z-TIRIL, f131201, brun Kenneth Ressem, Båsmobakken 10, 8616 Båsmoen 1 AK, 2 VK
11 VORSTEHUND STRIHÅRET *23983/00, ERA, f081100, skimlet Svein-Erik Utland, Falkflåget 6, 8610 Grubhei 1 AK, 1 VK
11 VORSTEHUND STRIHÅRET 12524/00, GRESSFJELLETS AYA, f060500, brun Pål Chr. Dambakken, Solheim gård, 8630 Storforshei 1 AK